| MikyMi a întrebat:

Buna!
Ce cadouri faceti de Craciun celor dragi?

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Buna,
Scumpei mele fetite am sa ii cumpar cu siguranta ceva de imbracat, fiind inca micuta are nevoie mai mult de hainute decat de jucarii.
Sotului meu m-am gandit sa ii cumpar 1 pereche de pantaloni sau blugi.
Avand in vedere ca vom fi invitati de craciun la cumnati nu prea stiu ce sa le iau lor cadou.

6 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Nu stiu foarte sigur. Trebuie sa ma hotarasc.

| miauu a răspuns:

Mamei:o cana personalizata cu o declaratie de dragoste...
iubitului: un parfum
prietenelor cate un ursulet
mie:0 pereche de papuci de casa dinaia mari si blanosi si un parfum
big grin

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Inca nu m-am hotarat exact insa vreau sa fie ceva semnificativhappy.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Ce le place lor, le fac un cadou special.

| LiLlYAnNe a răspuns:

Eu am sa confectionez o imagine frumoasa din carton colorat, hartie sau ceva de genul asta.Sunt digura ca va iesi perfect! Te pup.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In functie de buget