| Anonimaa909 a întrebat:

Ce cantrete sau actrite va plac?hee hee
Va place de hannah montana?rolling on the floor)

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cantarete care imi plac : Avril Lavigne, Kelly Clarkson.

Actrite : Jessica Alba, Jennifer Love Hewitt.

Am urmarit Hannah Monana cateodata cand ma plictiseam si nimeream pe Disney Channel. Uneori era interesant. Dar nu sunt fan Hannah Montana.

| JustMe a răspuns:

Nu imi place Hannah Montanalaughing
Imi place Kesha, Lady Gaga, Shakira, Beyonce, Katy Perry, Rihanna, Alicia Keys, Cheryl Cole, Avril Lavigne, Selena Gomez, Kristen Stewart, Nina Dobrev, Cameron Diaz, Dakota Fanning, Sandra Bullock.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu

| BellsC a răspuns:

Kristen Stewart.demi lovato, selena gomez
Merge si hannahlaughing

| TropicalSun a răspuns:

Cantare si actrite:Lady Gaga si Edith Gonzales
cantareti si actori:Justin Bieber(doar ca-i frumos) si Benjamin Rojaslove strucklove strucklove strucklove struck

| Anonimaa909 explică:

Esti de-a meahappy...eu o urasc pe hanna montana in schimb imi place ce iti place tie in afar de :alicia keys, kristen stewart, dakota fanning si sandra bullock

| anyana a răspuns:

Nu imi place hannah montana, dar imi place rihanna, etc

| orlando_7324 a răspuns:

Cantarete imi plac: Britney Spears, Selena Gomez, Miley Cyrus, Lady Gaga, Inna, Madonna, Dakota Fanning, Ashley Tisdale, Jennifer Lopez, Kesha, Rihanna, Katy Perry etc...
Si actrite: Dakota Fanning, Lindsay Lohan, Britney Spears, Kristen Stewart, Selena, Miley.
Si merge si Hannah!