| anonim_4396 a întrebat:

Cine crede ca Hannah Montana o proasta? Pt cele care o plac: de ce va place asa mult?

Răspuns Câştigător
| dot a răspuns:

Daaaaaaaaaaa clar =))=))=))

ia uite Http://www.sickview.com/2010/04/08/3639/

si daca nu primesc o fundita pentru asta inseamna ca o iubesti =))=))

20 răspunsuri:
| GabiGabrielle a răspuns:

Da e o proasta si o cu**a

| CM7YRE a răspuns:

Eu...nu cred asta tongue

| Betty18 a răspuns:

Nu sunt fana miley cirus dar eu nu cred ca e proasta...altfel nu ajungea unde estetonguebig grinbig grin

oricum cred ca poza linkul cu poza postata de dot nu este reala...si chiar de-ar fi se poate intampla oricui care nu poarta lenjerie intima...de obicei multe vedete nu poarta lenjerie intima pe dedesubt cand au o rochie foarte stramptabig grin

succes

| Courtney4you a răspuns:

Proasta sau nu, o gramada de plozi o plac! Are succes, are bani rezulta ca nu e asa de proasta precum ti se pare.

| Vizitiul a răspuns:

Defineste-mi prostia te rog. Nu calomnia pe nimeni inainte de a-l cunoaste. Astept o definitie a prostiei din partea ta.happy

| Tiffany89 a răspuns:

Daalaughing

| ?????????????? a răspuns:

Cu siguranta nu eu
miley e : frumoasa, talentata si foarte curajoasa
ce aveti cu ea? de aia nu va place miley? pentru ca nu o cunoasteti

| sallysirop a răspuns:

Dc? tu crezi asta? straight face pentru ca nu esti ca ea, nu? daca stai bine sa te gandesti tu nu o sa poti niciodata sa ajungi unde e ea. tongue

| fataroz a răspuns:

O plac ca devine mai buna

| Bilqux a răspuns:

Este o rasfatata de aia o urasc! am 10 si alte fete din clasa la mine o adora dar mie nu imi place! Eu sunt cu mai mult cu pc-ul! muzica de rock la maxim [bullet for my valentine trupa mea preaferata]

| Bilqux a răspuns:

Am 10 ani [astea sunt consecintele daca nu citesti ce scrii]big grin

| Bilqux a răspuns:

Cand spun ca e proasta nu ma refer la ceva de genul "nu are minte"!hee heealtfel nu ar fi ajuns unde este acum.

| Ioana_8454 a răspuns:

Pfailaughing De ce o consideri asa proasta mai ma rograised eyebrows? Adk nu cred ca u esti mai desteapta fatolaughing adka tu te compari cu o fata de aproape 18 aniraised eyebrows? Vezi ca poate alta e proasta aiciwinking nu eawinkingCrede-mawinkingmulta lume are motive sa o placewinking Sunt fraeri aia care nu o placwinking Ptk nu o plac deoarece are succeswinking Si?raised eyebrows

Nu imi mai pierd timpu' cu asemenea specimenlaughing
Hai team pupat:*winking

| Ioana_8454 a răspuns:

Placa* pardon:*

| Meluma a răspuns:

Ala eu, ala eu...laughing

| TheCool a răspuns:

Eu! Nu suport acea catea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu...nu imi place deloc. tu ce crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e talentata de loc. Muzica ei chiar nu e cine stie ce. E de ***. Sunt atatea trupe mai bune. Pacat ca muzica din ziua de azi a ajuns pe mana celor ca hannah montana, lady gaga, justin bieber, jonas brothers, etc.

| NiiyA a răspuns:

Eoo

| serenity92 a răspuns:

@ dot sigur nu-i facuta cu photoshopu. mi se pare chiar socanta avand in vedere ca hanna montana este modelul atator fetite cu varstele sub 12 ani.ma mir cum de n-au dat-o astia de la disney afara