| Lyndsey a întrebat:

Ce conteaza cel mai mult intr-o relatie/ casatorie? Ma refer la parteneri.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Increderea si respectul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Increderea.

| Lyndsey explică (pentru anonim_4396):

Frumos! Si ai dreptate, desi eu cred ca cel mai important este sa se inteleaga, sa fie compatibili ( si aici nu ma refer la compatibilitatea in zodii ). Iti multumesc ca mi-ai raspuns la intrebare! Sa ai o seara frumoasa si o noapte linistita cu vise pufoase! Te pup!
P.S.: Ai un nume original si imi place mult! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lyndsey):

Ca sa se inteleaga trebuie sa aiba si incredere reciproc.

Iubesc soarele, iar cind am gasit aceasta imagine mi-a venit si ideea. O seara frumoasa si tie. Vise placute!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imaginea este soarele undeva linga Marea moarta si haloul facut in anumite conditii meteo.

| Lyndsey explică (pentru anonim_4396):

Cum ai gasit-o? Adica de unde? Din pacate nu o pot salva, imi da o eroare. Ma juti tu, te rog? :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lyndsey):

Am gasit-o pe Panoramio. Incerc sa te ajut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, ai imaginea si aici: http://xfile-enigma.blogspot.ro/......r-sun.html
Fa clic dreapta si "salvati imaginea ca..."

| Lyndsey explică (pentru anonim_4396):

E superba! Chiar am putut-o salva, acum. Iti multumesc mult! Te rog sa ma scuzi daca te-am dernajat! Sa ai o noapte plina de seninatate psihica!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lyndsey):

Nu m-ai deranjat. Ma bucur ca te-am putut ajuta si ti-am facut o placere. Noapte buna, e timpul sa inchid si eu.

| punkbuster9988 a răspuns:

Important este sa invete sa si accepte defectele si sa se completeze unul pe celalalt fara invidie sau altele.Mai pe scurt: cei doi nu pot fi de la inceput perfect compatibili---orice relatie e perfectibila e nevoie de timp ca sa evolueze.

| MrLove4ever a răspuns:

Sinceritatea, increderea si iubirea.