| Marianaaa69 a întrebat:

Ce contează la o fată? Ce îi atrage pe băieți?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Pe majoritatea baietilor in general, adolescenti : curul, tatele, formele si sa fie frumoasa. Atat happy. Restul nu mai conteaza
Insa pentru baietii mai maturi (la minte) : caracterul ei. Aspectul fizic... suficient de frumoasa cat sa nu le fie scarba sa se uite la ea. Atat. Pe scurt, nu prea conteaza frumusetea cand vine vorba de baieti de genu. A da. si fata sa fie mai cuminte si desteapta big grin poate si putin mai serioasa, depinde.
Nu te schimba numai pentru a atrage baieti. De exemplu. daca iti zice multa lume ca baietii prefera, aia, aia, aia, aia, asta nu inseamna ca tu trebuie sa ai, aia, aia, aia, aia, ca sa atragi baieti. Atrage un baiat care sa fii tu insati in preajma lui si sa te accepte asa cum esti tu.

1 răspuns:
| anamariarot a răspuns:

Initial fizicul atrage, dar personalitatea, caracterul te tin aproape de cineva, iar daca cineva s-ar desparti de tine ca ai pus 3 kile, ca ti-au iesit 3 cosuri sau nu arati ca la "inceput", nu te merita