| keri a întrebat:

Înterbare pentru băieţi.happy Care este primul lucru care vă atrage la o fată? happy

10 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Felul ei de a fi, sensibilitatea, sufletul ei si apoi aspectul exterior!

| AlinaaAli a răspuns (pentru superdorex):

Nu stiu de ce dar nu te cred!
nu cred ca nu te uiti prima data la aspectul fizic!
sau mai exista baieti pentru care nu conteaza cat ai sanii de mari si cat de buna esti? daca esti prea grasa sau prea slaba?
hmmmm

| superdorex a răspuns (pentru AlinaaAli):

Pai vezi sunt si exceptii de la regula! Cei care vad doar sani si bunaciune sunt aventurieri!

| AlinaaAli a răspuns (pentru superdorex):

Mda!
ai dreptate!

| BRG a răspuns:

Aspectul fizic normal, fața ochii, părul, nasul gura și nu în ultimul rînd picioarele care sînt cele m ai faine la o fată, mai ales dacă are grijă de ele, epilat, pedichiură, tot tacîmul, toc înalt, super nu?

| keri explică (pentru BRG):

Pui o Păpuşa Barbie happy frumoasa pe afară şi goala pe dinăuntruwinking oricum fievare cu părerile lui happy

| vladmR a răspuns:

Aspectul fizic, caracterul ei

| CristiB93 a răspuns:

Din punct de vedere fizic primul lucru este parul cel putin pentru mine dar fizicul conteaza pentru mine jumatate iar cealalta jumatate este caracterul fetei,cum gandeste si daca este o persoana intelegatoare,fidela, iubitoare, sa aiba grija de baiatul cu care este si cred ca astea sunt chiar mai importante ca fizicul fetei dar in special eu nu pot sa fiu cu o fata daca nu are parul lung cel putin pana la gat pentru atunci se cunoaste ca e femeie caci daca are parul scurt seamana cu mine si asta nu imi place laughing

| Jameson a răspuns:

Zambetul, sensibilitatea emotionala, originalitatea, gandirea, si aspectul exterior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respectul de sine