| AlynutzaAlly a întrebat:

Ce credeti ca se va mai intampla intre Elena, Stefan si Damon in sezonul 4 al serialului/filmului The Vampires Diaries? Fundam

4 răspunsuri:
| DeeutzaDalinutza a răspuns:

Salut.
Intr-un interviu recent am citit ca Elena se va schimba radical si va deveni foarte insetata de sange.Probabil va ramane cu Daemon fiindca isi va aminti ca l-a intalnit primul.

| melittlelioness a răspuns:

Eu cred ca va ramane cu Damon.Cred ca adevarata intrebare este ce se va intampla cu klaus taylor si caroline

| AlynutzaAlly explică (pentru melittlelioness):

Cred ca pana la ultimul sezon Klaus va muri. Desi arata foare bine impreuna cu Klaus, cred ca va ramane cu Taylor happy

| VladSpita a răspuns:

Se vor desparti