| alex055 a întrebat:

Ce credeti de acele momente cand te uiti la o persoana (necunoscuta )si ea la tine de mai multe ori?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil i-ai captivat atentia.Si ea pe a ta)))

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca i-ai atras atentia si ea se intreba de ce te uiti la ea, cum de altfel, te intrebi si tu.

| Caro34 a răspuns:

Nu stii ce gandeste, iar daca zici ca te place sau ceva de genul, pot sa te contrazic. Eu cand privesc pe cineva, adesea ii admir felul de a fi, imbracamintea, felul cum arata la modul general, ce culoare draguta au ochii, etc., deci nu stii niciodata ce gandesc oamenii! Da, poate fi si faptul ca ar parea interesat sa te cunoasca insa nimic nu-i sigur! Numai bine!

| anonyymuusss a răspuns:

Probabil te-a observat și își pune întrebări despre tine. sau doar te afli in câmpul ei vizual și nu are nici o intenție

| Superman1243 a răspuns:

Atunci cand privesti o persoana iar ea se uita inapoi si de mai multe ori inseamna ca intr-un fel sau altul acea persoana este interesata de tine, ar vrea sa te cunoasca. Dar poate de asemenea sa fie si o persoana dubioasa cu care nu ar trebui sa ai vreo tangenta, nu stii niciodata ce fel de persoane te inconjoara.