| Timishan a întrebat:

Ce simtamant va cuprinde cand la despartirea de cineva (cunoscut, deci temporar, sau de o persoana necunoscuta, dar langa care v-ati simtit bine)?batting eyelashes In ambele contexte, imi pare rau ca trebuie sa-mi iau ramas-bun, si as vrea sa tin viata-n loc in anumite situatii, ori, sa intarzi cat pot sa se risipeasca acele momente de multumire (mai cu seama cand sunt alaturi de persoana iubita).hee hee happy

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Si eu patesc la fel...

1 răspuns:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nimic... Mai nimic. De vreo doua veri umblu prin proiecte... Si gandeste-te ca intr-un proiect te intalnesti cu alti 50 de tineri de varsta ta si stai pe langa ei, iti petreci serile cu ei (uneori si cate o noapte), ai activitati cu ei... timp de doua saptamani. Te atasezi, la inceput plangi la desprtiri, dar... M-am invatat!