| Shane a întrebat:

Daca sa zicem ca ai ceva pe suflet. legat de tine si viata ta ( nu ceva rau.) si te gandesti uneori sa le zici si celorlalti lucrul asta, dar nu esti pregatit sau nu poti, asta inseamna ca esti frustrat straight face? Sau ca vei ajunge asa?
Pt ca asa mi-a zis o persoana necunoscuta
Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Nu neaparat.Asta se poate intampla si poate pentru ca n-ai incredere in altii ca sa le spui asta.

| Shane explică (pentru zurick):

Am incredere, dar imi lipseste curajul laughing ..ma rog.

| BigG a răspuns:

Ii depresie daca ii despre persoana ta vorba, daca parerea ii despre alti atunci este ura.