| AldeaDorin a întrebat:

Ce credeti despre Death Note(anime si film). unde credeti ca as gasi un caiet ca cel al lui light http://codyrapol.com/wp-content/uploads/2009/10/deathnot e1.jpg?

Răspuns Câştigător
| Maiels a răspuns:

Si animeul si filmul is toate super, trebuie vazute, cel mai mult imi place de L, e super fain tipul.

2 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Mi-a placut rau de tot filmul :X mi-a placut de tip, cum a jucat. Anime-ul nu l-am vazut, dar cred ca e cel putin la fel de fain ca filmul.

| Ixchel a răspuns:

Atât filmul cât şi anime-ul mi-a placut.Au fost interesante.
De ce vrei sa ai un caiet ca al lui?laughing Doar nu vrei sa omori si tu persoane?laughing