| Lyndsey a întrebat:

Ce doriti sa primiti anul acesta de la Mos Craciun?hee hee

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Hmm ^_^
100. 000Euro + 1Caraus de bagaje + Un sofer de tir care sa stea dupa tine doar 2 zilebig grin
Ar fi frumoshappy
Sofer de tir ca sa ai unde baga toate cumparaturile laughing
Dar tu?

| Lyndsey explică (pentru Ovydiw):

Mi-e mi-a zis tata ca Mos Craciun imi aduce Iphone4 daca sunt cuminte:-03>>>ceea ce imi doresc.happy

| Ovydiw a răspuns (pentru Lyndsey):

Pai sa vezi ca la mine cand a auzit mos Craciun ca am loat 5 la matematica la testarea nationala i s-a facut rau si a mai pierdut din cadouri pe drumlaughing

| Lyndsey explică (pentru Ovydiw):

Ok...am sa am grija.puppy dog eyes... pupicikiss

| beastboy84 a răspuns (pentru Lyndsey):

Eu vreau sa il pandesc pe Mos Craciun sa il dezbrac si sa il trimit la P*** goala acasa laughing))

9 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

IPhone 5

| mamatatasibunica a răspuns:

Haine, daca nu as fi avut telefon, telefon atunci, mi-as dori si o tableta dar e foarte scumpa, o geaca, un microfon profesional de cantat, o oglinda, un iubitlaughing, bijuterii

| z0zoLLe a răspuns:

hee hee Mos Craciun...
Nu vreau nimic de la elhee hee