| deeaty a întrebat:

Ce va doriti anul acesta sa primiti de Craciun? big grin

Răspuns Câştigător
| Johanna014 a răspuns:

Sanatate, pe EL, muuulte carti si, nu in ultimul rand, dulciuri. :-D

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa am siguranta ca voi putea munci pentru o firma austriaca, pana acum totul e bine.

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai mult imi doresc un LG G2 sau un LG G3 love struck

| Sociopat a răspuns:

Vreau doar sanatate si bucurie caci este nasterea Domnului nostru Iisus Hristos...O motocicleta, un cutit de vanatoare, un sistem nou audio, niste casti noi, niste bocanci, un palton de piele...

| Deaad a răspuns:

O sa imi iau singur o chitara si un card de memorie.Pentru ca ma chinui cu un card de 4 gb si am zis sa imi iau unul de 16. Iar chitara, pentru ca imi doresc de multa vreme.Dar nu mi-o face nimeni cadou.Mi le cumpar singur, cu banii mei.La dracu cu cadourile...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte scrisă de Stephen King (fac colecţie)
Dar n-o s-o primesc k be happy.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Soarta şi destinul sad

| SweetMinion a răspuns:

Un monatas as vrea

| Glumet a răspuns:

Bani. happy