| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat ca Basescu sa va injure si va sa spuna ca aveti nasul mare.

11 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Nu, i-am spus eu ca i chelia ca naiba oh go on

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tie ti s a întîmplat? Ce ti a zis?

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Cu ochii aia ai lui nici nu cred ca imi vede fata.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce legatura are postarea ta cu Dragoste si sex?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Controleaza-ti vocabularul, asa vorbesti cu parintii tai, eu sint poate mai mare ca ei.Limbajul indecent, duce la suspendarea sau stergera contului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu asta este problema ta.Respecta categoriile si regulamentul. Jignirile si limbajul indecent, elimina utilizatorul in cauza.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai tu ce te bagi peste treburile mele si apoi spui ca nu e treaba mea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Posteaza unde trebuie si vorbeste cum trebuie. Dupa cum vezi, intrebarea a fost mutata si postarile jignitoare sterse. Sper ca nu vrei sa continui.Eu am rabdare si nu plec de aici decit periodic, pentru putin timp.

| catalynx a răspuns:

Daca ma injura il si pocneam

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Da..In fiecare zi cand ies pe afara imi spune...si e foarte enervant

| axxys a răspuns:

Ai problema grave la mansarda!
Cauta-te!