| anonim_4396 a întrebat:

Ce e de facut cand totul merge prost?straight face asa cum imi merge mie de la o vreme.Adevaru e ca m-am saturat sa ii vad pe altii fericiti si sa aud cum traiesc ei, cat de bine traiesc ei si cat de fericit sunt oh go on.Ati trecut prin asa ceva? Daca mi-ati povesti mai multe experiente de ale voastre m-ar ajuta puppy dog eyes

1 răspuns:
| clauss a răspuns:

Fiecare dintre noi avem perioade bune si perioade mai putin bune, depinde de fiecare cum le gestionam, iar fericirea o sa vina si la tine, nu trebuie sa ti pierzi increderea, putina rabdare