| lilith666 a întrebat:

Ce este pentru voi sinuciderea?

Răspuns Câştigător
| kyara10 a răspuns:

O prostielaughing))))))))))

9 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Cea mai mare prostie pe care o poate face un om. Pana la urma e tot o crima, pentru ca neglijam ceea ce ne-a dat Dumnezeu - viata. Acest minunat dar ar trebui pretuit, nu irosit!

| tequillaXd a răspuns:

Hmm,nu prea buna.Cred ca cei care se sinucid nu sunt invingatori.Ei sunt invinisi.Si cand te gandesti ca ai suferit si ai suportat atatea pana la acel moment in care te gandesti sa te sinucizi...la ce bun?

| katherinne a răspuns:

O porcarie pe care o fac toti oamenii lasi, care nu au curaj sa treaca peste greutatile vietii, si cred ca unica lor solutie este sinuciderea.

| SweetSacrifice a răspuns:

Pfff...Poate ma judeci, dar simt ca ea este o scapare.M-am gandit la ea.
Dar cred in Dumnzeu, stiu ca este pacat. Cred ca El o sa imi dea un viitor bun. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cea mai mare dovada de slabiciune psihica.

| Numero1 a răspuns:

Cea mai proasta decizie facuta de om in viata.Sa te sinucizi inseamna sa-ti pui capat vietii, sa renunti ca un las la tot ce este frumos, chiar daca iti trebuie vointa si putere de control sa te sinucizi mie mi se pare o lasitate pentru ca oricat de greu ar fi in viata nu trebuie sa ai pui capat si sa renunti ca un las ci trebuie sa gasesti o cale sa mergi inainte!

| sebysebyca a răspuns:

O metoda placuta de a petrece timpul, mai bei o bere, te mai sinucizi cate un pic.

| LittleReasonToSmile a răspuns:

O metoda interesanta de a scapa de cei din jur laughing))

| doinitza94 a răspuns:

Cea mai mare prostie pe care o poate face cineva.
Oamenii care se sinucid sunt prea slabi pentru lumea aceasta, iar oamenii care ramin arata ca sunt capabili sa treaca peste orice obstacol al vietii pina ce destinul ii va pune punct trecerii lui prin viata.
Lume, nu va jucati cu viata voastra!