| Anonnnnn a întrebat:

Ce faceti acum? funda.laughingpentru cel mai interesant raspuns

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Stau pe scaun si citesc ce ai zis tu. Si intre timp rad de cea mai mare prostie pe care a zis-o un prieten. Si ma gandesc: " Ahh la dracu'! Damn! Maine iar scoala! rolling eyes Urasc scoala! De ce eu?! crying" Ehh. Si cu gandu' asta ma culc. Pa.

12 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Stau si imi vine sa zbor de fericire laughing
ascultmuzica si imi vin sa sar sa dansez

| Ronnix a răspuns:

Iti raspund tie la intrebare.

| aniriiiiii a răspuns:

Ii scriu iubitului meu un mesaj de noapte buna laughingbig grin tu?

| Alexander21 a răspuns:

Citesc intrebari, si ma mir de tineretul din ziua de azi...

| Mauve a răspuns:

Scriu raspunsul la intrebarea ta.

| adelutza29 a răspuns:

Momentan stau si am gandesc ce tare e intrebarea tha si cu cine ma mai intalnesc maine...tongue

| Lluvia a răspuns:

Stau

| Angelofdemon a răspuns:

Stau in fata pc-ului si raspund la intrebarile de pe TPU. vorbesc cu prietenul meu la microfon si cam att.happy

| 541730 a răspuns:

Ma uit la schimb de mamelaughing

| emilica95 a răspuns:

Raspund la intrebari pe TPU, ascult muzica, mananc musli cu iaurt=p~ si e una la mine in pc rolling on the floor tu ce faci? big hug

| adilazar98 a răspuns:

Plang pentru. ca maine merg la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,raspund la intrebarea aceastalaughing si dupa ce termin dai,, Raspunde", dupa ies si ma bag sa raspund la alte intrebarihee hee