| iuliiiiiaaaa a întrebat:

Ce faceti atunci cand sunteti plictisiti? happy

Răspuns Câştigător
| Miruu12 a răspuns:

Stau pe facebook, ma uit la un program bun la Tv, ma uit la poze de pe Wehearit big grin laughing... Ies cu prietenele pe-afara happy. Cam asa cevawinking. Sau ceva ce cred ca nimeni nu ar vrea sa faca nici macar eu... Temee ( de vacanta ) waiting. Macar stii ca scapi de ele big grin. Sper ca ti-am dat sugestii bune :*.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Navighez pe net

| HueyFreeman a răspuns:

Dau o laba. Wanna join?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frec menta cu precizie germană.

| ElleAhx a răspuns:

Ies pe afara cu prietenii, ma uit la un film. eventual mai citesc cate ceva.

| bunicisibuni a răspuns:

Mă uit la un film.

| KitKat15 a răspuns:

Mananc, ascult muzica, despic firul de iarba in patru, stuff like that.