| Miu_Stefan_1999 a întrebat:

Ce faceti cand sunteti plictisiti? Multumesc!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ma sinucid sa ajung la dumnezeu sa am cu cine discuta

| LPCTSTR a răspuns:

Deschid TPU și comentez fanaticilor religioși de pe aici.

| Justme1997 a răspuns:

TPU

| PumpkinDoll a răspuns:

Iese Picaso din mine si incep sa desenez.Cu placere

| Peridava a răspuns:

Intram pe TPU laughing

| AllyAlexandra20 a răspuns:

De cele mai multe ori citesc o carte sau fac o plimbare. Mai am și momente în care n-am chef de astea și intru pe TPU/YouTube/Pinterest sau mă uit la un film big grin

| Diavolo18 a răspuns:

Dorm.

| Carmen2k18 a răspuns:

Ce fac eu când sunt plictisită:
-Caut filme și seriale (poate ceva horror, să uit de plictiseală)
-Ascult muzică, orice gen (încep ca o nebuna să ascult Sandu Ciorbărolling on the floor )
-Vorbesc cu vechi prieteni și poate ieșim afară
-Dacă este vreme urâtă mă uit pe Youtube și caut porcării care le poți face când te plictisești
-Mă joc jocuri
-Dorm dacă nu am chef de nimic
-Desenez, poate fac karaoke (eu nu am voce wow, dar cânt de nebunăăă) laughing
-Stau pe instragram, fac ss la statusuri sau văd ce postează lumea pe toate rețelele
-Mă uit pe amintiri
-Stau pe TPU

| Olteanu_Adina_1986_pfQB a răspuns:

Mă uit la seriale