| NyanPenk a întrebat:

Ce faci atunci cand baiatul te tine in friendzone?

8 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Iesi de acolo.
Ce dracu'... mai sunt baieti

| corbulalbrosu a răspuns:

Il schimbi, deoarece un astfel de baiat nu se simte atras de persoana ta, nu are sentimente de dragoste sau iubire fata de tine.El manifesta fata de tine doar sentimente de pura prietenie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tragi două bășini sa spargi un bec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O operatie estetica.

| JokerDeaD a răspuns:

Exista asa ceva? De ce nu am si eu un asa noroc? sad

| Ankesenamon a răspuns:

Mhm stiu ce zici soro laughing in cazul meu, el are o problema cu varsta dar oricum...
nu stiu ce sa ti zic, fa te BUNA si la propriu si la figurat si..joaca te cu el gen...eu asta mi am propus, acum sa vedem daca va da roade happy

| Mihaelagirl a răspuns:

Iti faci un baiat cu care sa fi impreuna.

| GoldenKing a răspuns:

Ce fel de baiat ar tine o fata in friendzone?