| alexandra_7957 a întrebat:

Ce fel de fete le plac baietilor?
Dau funda pentru cel mai amanuntit raspuns.

Răspuns Câştigător
| LoveMcDreamy a răspuns:

Hey! Eu sunt fata! Dar am aflat de la baieti! Fetele timide cu o privire inocenta sunt mereu bine vazute in ochii baietilor! Baietii mi-au zis ca fetele "usoare" sunt vazute bine numai pentru. o aventura de o noapte! Lor le mai plac fetele tupeiste,dar sa nu intreaca masura! Deci, fetele timide castiga!happy
Eram si eu foarte curioasa de acest lucru, dar baietii m-au convins! Sper ca te-am autat! Noapte buna!

2 răspunsuri:
| andraucv_3202 a răspuns:

Cele cuminti ca st virginewinking (nu la toti le place tipu asta d fete)

| phoenix_5253 a răspuns:

Am mai raspuns la o asamene intrebare.Mie personal imi plac fetele mai cuminti,cu care sa pot vorbi despre orce, ingrijite, mereu cu zambetul pe buze sa nu fie tupeiste...mai sunt multe chesti da in mare cam asa percep eu fata potrivita pentru mine