| MaraAndra a întrebat:

Ce fel de haine si ce culori se poarta sunt in trend aceasta iarna? funda

Răspuns Câştigător
| gabby269 a răspuns:

Se poarta tot ce-ti place,dar mai ales tot ce-ti sta bine! Pot spune ca animal-print,orice culoare ar avea,poti sa-l porti linistita. Culorile tipatoare in general sunt binevenite iarna asta,pentru ca o esarfa pusa la locul ei te scoate usor din anonimat. De la rosu aprins pana la albastru electric si de ce nu,galben. Pentru mai multe combinatii si culori,te sfatuiesc cu drag sa-ti achizitionezi o revista fashionista, Vogue, Cosmopolitan, Marie-Claire, iti stau la dispozitie:*

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Auriul,burgundi,alb-vanilat.se poarta sclipiciul,imitatia de piele, bluzitele/fustele peplum, puloverele largi, crosetate, tintele

| Ramona000 a răspuns:

Am citit in reviste ca (rosu, alb, verde)

| PrincessSophie a răspuns:

Din cate stiu eu se poarta foarte mult albastrul cobalt, imprimeurile foarte evidente si broderiile, pantalonii evazati si paltonasele cu gulerul mare din blana