| Whdjxkckdkdfkc a întrebat:

Ce fel de intrebari de cultura generala iti pun la balul bobocilor?

Răspuns Câştigător
| berta123 a răspuns:

Buna! Din cate am observat, in majoritatea cazurilor se pun intrebarile acelea "de inteligenta" pe care le poti gasi foarte usor pe google.
Exemplu : Pot verişorii tăi să aibă o mătuşă comună pe care tu nu o ai? Cum?
Sfatul meu este sa dai un "search" pe google si sa te familiarizezi cu cateva dintre ele.

1 răspuns:
| petitconseil a răspuns:

Poti citi codul bunelor maniere, posibil sa fie si intrebari de acolo.Succes!