| MissLove a întrebat:

Exemple de intrebari pentru cultura generala, pentru balul bobocilor! multumesc

3 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Acum pe moment mi-au venit intrebari pentru balul bobocilor:
Cum vi s-au parut clasele primare, dar ciclul gimnazial?
Ce v-ati dori in acesti 4 ani de liceu?
Care a fost cea mai grea clasa?
Cum va imaginati liceul?
Ati dori sa fiti din nou boboci in clasa I?

| Andreia98 a răspuns (pentru AnnePlatt):

Stii ce e aia cultura generala?

| eduku a răspuns:

Va zic eu niste intrebari care sigur o sa vi le dea 1:cati pitici avea cenusareasa 2:ce culoare are cutia neagra a avionului 3:cati pasi face o pasare intr_o suta de metri ceva de genul asta o sa va dea. raspunsurile sunt:1=0pitici:2portocalie:3:pasarea sboara nu paseste