| AndreeA_4571 a întrebat:

Ce folos au punctele acumulate pe tpu.ro?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu folosesc la nimic.

13 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu cred ca folosesc la nimic
doar funditele, q cat iei mai multe devii expert TPU big grin

| juniper a răspuns:

Te ajuta sa avansezi in rank, cu cat iti scade rankul pe TPU ( ti se pare ca scade) cu atat vei fin in primele locuri in clasament.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu te ajuta la nimica.

| Cryssy a răspuns:

Nu au niciun folos... dar te ajuta sa stii pe ce loc esti...sa vezi si cum sunt apreciate raspunsurile tale...happy

| Raiden a răspuns:

Ajuta doar sa cresti in clasamentul utilizatorilor- RANK.

| NimeniAlta a răspuns:

Cu cat aduni mai multe puncte cresti in ranghappy

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

100000 pcte-o masina de spalat!winking
succes:*

| andrei123 a răspuns:

Pai nu ai nici un folos...

| andrei123 a răspuns:

Dar cu cat ai mai multe cu atat vei fi mai aproape de locul 1

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Au o mare importanta!
Deoarece vei deveni expert (adica:vei fi important)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai am nevoie de 7 458 puncte si imi iau masina de spalat \:d/ yeee
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Aprecierea celorlalți la răspunsul oferit de tine.
În rest, numai bine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa urci in top. Dar in realitate, nu-ti foloseste la nimic, nu te ingrasi si nu slabesti. Doar stirnesti eventuale invidii, ba chiar unii te urasc pentru asta. Chiar daca pare penibil, asa este, culmea. Te trezesti ca esti urit pentru niste puncte virtuale, fara valoare reala... practica.