| vladteodor97 a întrebat:

Stie cineva cine e administratorul tpu.ro?
Si la ce ne ajuta punctele acumulate?

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Punctele te ajuta sa inaintezi in rank, iar administratorul este Raluca, daca ai vreo nelamurire sau este vreo problema cu contul, atunci mergi sus in dreapta la Contact si o intrebi sau ii zici de problema pe care ai gasit-o, in caz ca intri la profil si-ti apare totul 0, atunci sa nu-ti faci griji ca acea este doar o defectiune tehnica si se va rezolva.

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pe admin o cheama Raluca Diaconu. Punctele si funditele te ajuta sa ai o pozitie cat mai in fata dintr-un numar f.mare de utilizatori si sa te bucuri ca ai putut ajuta pe cineva cu puterile tale.

soothe
| soothe a răspuns:

Se face un clasament; cei mai buni in clasament sunt numiti experti TPU