| anonim_4396 a întrebat:

Ce ganditi cand vedeti o fata inalta (1.70) eu sunt complexata de inaltimea mea, de cand am stiu vreau sa fiu scunda.nu sunt slaba dar nici grasa, dupa parerea mea sunt ok, dar inaltimea ma deranjeaza cumplit, mereu ma gandesc ca nu imi gasesc un iubit mai inalt ca mine.

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Soro barza ce faci?big grinlaughing
Si eu sunt la feloh go on
Si eu ma gandeam ca tine cu iubitulchatterboxDar cand e sa fie iti spun eu ca nu te mai gandesti la asemenea detalii. Din fericire, lumea s-a mai destupat la minte si nu se mai holbeaza ca la circ cand vede pe strada o ea mai mare ca un eltongue

| Bacemi a răspuns:

Nu e deloc mult. Eu am tot cam pe acolo si nu m-ar deranja deloc acest aspect. Chiar daca fata ar fi mai mare, acest lucru nu e un impediment in fata iubirii sincere impartasite.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

1, 70 nu e mult! Multe persoane îşi doresc să aibă măcar înălţimea ta! Eşti ok! E foarte bine! Stai liniştită! Sunt destui băieţi înalţi. Baftă!

| LoveForShania a răspuns:

Ai 1. 70 si te consideri foarte inalta? Nu e adevarat!
Te-ai uitat aseara pe Antena 1 la,, Burlacul''?
Cea mai mica fata avea 1. 70. Celelalte aveau 1. 73, 1. 75, si mai sus.
Nu esti inalta in excess. Esti super.
Dar ce varsta ai?

| Hmmmm a răspuns:

Si eu is la fel d innalta ca si tine, dar eu am senzatia ca sunt micutalaughing
deci eu zic ca suntem ok.cum sa nu iti gasesti iubit mai innalt? majoritatea baietilor au min 1. 80.
incearca sa te obisnuiesti cu tine, sa te accepti asa cum esti.

| Doddel a răspuns:

Nu ma gandesc la ceva rau, e buna asa cum este

| Frogie a răspuns:

Eu am 1, 73 si ma simt foarte bine in pielea mea. Nu mi-am dorit niciodata sa fiu mai mica de inaltime, consider ca nu sunt nici scunda, nici prea inalta. Lasa asta, de ce sa fii complexata pentru ca arati ca un manechin? Stii cate fete si-ar dori sa aiba inaltimea ta?
Bafta!

| Insanity a răspuns:

Nici nu iti dai seama cat de norocoasa esti! In primul rand baietilor le plac fetele inalte, cum spui tu ca esti.Eu am 1, 78 si ma simt foarte bine asa.Cum adica ce gandim cand vedem o fata inalta? Ca are multe sanse in viata (adica daca esti inalta esti acceptata la multe sporturi, toate manechinele sunt inalte), ca este o persoana responsabila care are grija de ea.
Nu te mai gandi ca nu gasesti un iubit mai inalt ca tine, cei mai draguti baieti sunt cei inalti, sisigur il vei gasi pe cel potrvit tie, daca nu te mai stresezi atat cu inaltimea ta, hei ar trebui sa fii mandra de asta.
P. S.: Te-ai gandit vreodata ca multe alte fete si-ar dori sa fie ca tine?

| TraficDeMentosane a răspuns:

Si eu sunt inalta dar nu ma deranjaza \dancing whistling

| Liniuta_3048 a răspuns:

14 ani jumate straight face

| just for me a răspuns:

Care e problema cu inaltimea? nu te teme, nu esti foaret inalta. eu aveam o colega in 5-8 care era la fel de inalta, toti membrii familiei ei erau inalti.in cls a5a avea 1m70, in clasa a7a 1 m 75 si tt asa.si eu sunt destul de inalta. nu iti face griji, baietii cresc pana la 1 m 80 chiarwinking. unele fete si-ar dori sa fie inalte. tie iti place sa vezi fete mici care poarta cele mai mari tocuri ca sa para inalte? esti bine asa cum esti, si eu zic ca nu esti f inaltawinking

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Off, viata asta... unii nu stu sa pretuiasca ce au! E adevarat ca unii baieti sunt atasi de fetele mai mici de statura, insa tine cont si de faptul ca cele care sunt considerate ca fiind cele mai frumoase femei din lume sunt inalte! Crede-ma baietii admira fetele inalte! ce mi-as dori sa mai cresc si eu macar pana la 1. 70, dar nu cred...am abia 1. 62. Si in legatua cu inaltimea: daca nu vrei sa te duci in China esti perfecta! Si oricum barbatii in general au peste 1. 78