| Danyelytha a întrebat:

Ce gen de muzica preferati?
manele pop rock muzicaa usoara/?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

House, rap si rock francezhee hee

| HBK a răspuns:

House si rock alternativ

| Aleeeeeeee a răspuns:

Rock si muzica usoara. Urasc manelele... sunt cateva care imi plac dar nu depaseste numarul de 5.

| traficanta a răspuns:

Toate!big grin

| Shuellen a răspuns:

Dancewinking
Music Club
House
Mixaje!

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Rock Si Rapp... Dar, mai ales rock :X Cea mai adevarata muzica :X

| ElLa_4966 a răspuns:

Punk-rockhappy...green day, simple plan, good charlotte etcbig grin

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Rock:X:XIn special rock'ul alternativ.
Ex:Mayday Parade, Coldplay, Seether, Backstreetboys, Mettallica, Nickelback, Michael Jackson

Tu ce stil agreezi?
big grin

| BlackDevilishTeeaHumanoid a răspuns:

Pop-rock rock... in special tokio hotel... green day, 30 second to mars, gossip, gorillaz, paramore, vampire weekend, plan B, bon jovi etc. etc. daca iti place tokio hotel http://tokio-hotel.blogz.ro