| anonim_4396 a întrebat:

Ce chestii tari as putea scrie intr-un caiet de amintiri?

Răspuns Câştigător
| Mirelutzz a răspuns:

Lucrurile placute:nazbatiile, vacantele reusite, farsele pe care le-ai facut sau care ti-au fost facute...multe chestii.u alegi... fundita?

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Hm...ai putea scrie...amintiri?

| Neah a răspuns:

Despre scoala, cum a fost viata ta la scoala, prietenii pe care ii ai, profesori, timp liber, ce te joci de obicei...

| KellyK13M a răspuns:

Poti scrie despre momentele frumoase cu prietenii la care cand te gandesti zambesti, daca scrii despre ele mai tarziu cu siguranta vor fi tot in mintea ta si vei zambi si atunci succes!

| Alexandrina95 a răspuns:

Scrie intmplarile cele mai importante, cind le vei citi in viitor sa-ti reintoarca zimbetul pe fata happy

| luiza_8908 a răspuns:

Pai de exemplu daca ai o prietena buna poti scrie toate lucrurile frumoase petrecute cu ea impreuna sau daca ai fost in vreo excursie frumoasa cu clasa sau in alta parte poti scrie ce ti-a placut foarte mult cred ca ar fi foarte frumos si poate peste cativa ani o sa iti amintesti de toate aceste clipe minunate sper ca ti-am fost de ajutor