| ramonna a întrebat:

Ce inseamna asta? Ieri l-am vazut pe un baiat de la mine din liceu si era cu iubita lui, si mi-a zis "Ce faci frumoaso", mereu imi zice asa, dar ieri totusi era cu prietena lui... cum a putut sa zica asa ceva langa ea? oare nu-i mai place de fata aia, si vrea sa fie cu mine? sau ce a vrut sa dea de inteles?

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Isi bate joc/ face misto.Stiu ca nu e ce vroiai sa auzi dar cunosc povestea.Asa face si prietenul meu cu niste rapandule de prin scoalalaughingchiar daca sunt cu el.Are o relatie stabila de aceea prietena lui nu are o reactie urata si ii intelege glumelehappy

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca el are o relatie destul de stabila cu fata respectiva incat o astfel de intrebar sa nu strice relatiei. Nu cred ca te place, poate te considera frumoasa, poate doar se joaca cu tine. In mod cert nu vrea sa fie cu tine, nici macar nu te ia in serios ci doar un pic in ras.

| Silvia a răspuns:

Poate a vrut sa te faca si pe tine sa umblii dupa el...chiar le dau dreptate uneori baietilor cand zic ca suntem prea credulelaughing. Nu conteaza ca are prietena, poate si ea le spune baietilor "Ce faci frumosule?"laughing.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic astabig grin A fost doar un simplu salutbig grin
Daca prietena lui nu s-a suparat e totul okwinking

| Flav a răspuns:

Doamneee... voi chiar va ramoliti asa tare cand primiti un compliment? Acum inteleg de ce nu am eu succes la femei, trebuie s-o faci pe parsivul, pe lingusitorul ca sa va credeti frumoase si destepte.
Cum a putut? Vrea o aventura cu tine si atat. Si la cate intrebari pui si la ce disperata esti, nu mai are mult sa obtina ce vrea.
La naiba si cu fetele astea. Le prostesti mai usor decat crezi.

| viatadecacatt a răspuns:

Eu nu am putut sa inteleg niciodata baietii cu tot cu infidelitatea lor.
Ei vor mai multe fete, nu le ajunge una

| marsy a răspuns:

Asta inseamna respectul sau fata de prietena sa! nu e un baiat de incredere!
si afemeiat!

| Aly07 a răspuns:

Si el si iubita lui sunt de pe alta lume no talking.

| dya_4589 a răspuns:

E doar un salut si atat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar un simplu salut...helloooooo...
Eu unu zic asa la toate...nu conteaza ca e urata cu spume... ii zic frumoasa ca sa se simta bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flav are dreptate.cum bagi in seama pe cineva un pic, cum e uda toata.fii mai moderata un pic.printr-un simplu salut, pe aia a facut-o geloasa si pe tine te-a dat pe spate.bravo lui.baiat destept.