| babyloving a întrebat:

Cum poti invita un baiat in oras si unde ar fi bine sa mergem?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Wow...o fata sa invite un baiat in oras,frumos gest,nu prea se intampla asa ceva, pai puteti merge la o piesa de teatru, am fost eu si este o senzatie placuta, la un film si eventual la o inghetata, succes.

| babyloving explică (pentru Brâncuşi):

Stiu ca se intampla rar asta dar el este foarte timid si nu a facut-o inca de aceea fac eu primul pas.Multumesc pentru sfat!

| Brâncuşi a răspuns (pentru babyloving):

Este bine ca baiatul sa faca primul pas, mai lasa-i timp poate... poate, si chiar merita sa mergeti la un teatru, cati ani ai?

| babyloving explică (pentru Brâncuşi):

14 ani.

| Brâncuşi a răspuns (pentru babyloving):

Da,este o varsta buna, in care poti merge la o intalnire, daca chiar va iubiti.

| babyloving explică (pentru Brâncuşi):

Eu il plac pe el si el a zis ca ma place deci s-ar putea lega ceva intre noi.

| Brâncuşi a răspuns (pentru babyloving):

Voi stiti daca va placeti...va urez vacanta placuta, si aveti grija de voi.

| babyloving explică (pentru Brâncuşi):

Si noi la fel!

| Brâncuşi a răspuns (pentru babyloving):

happy Multumesc de funda.

| babyloving explică (pentru Brâncuşi):

Nu ai pentru ce.

12 răspunsuri:
| VampireBlood a răspuns:

Pai ati putea sa mergeti la un suc....la pizza...depinde daca aveti unde

| babyloving explică (pentru VampireBlood):

Avem unde doar ca nu am stiut unde sa mergem exact.Multumesc pentru sfat!

| NightWing a răspuns:

Foarte usor.
Ye gandesti unde vrei sa iesi cu el. La un suc, film, plimbare.
Il intrebi in fata, mess, telefon Vrei sa iesim?