| PartyLoll a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat te priveste in ochi?

Răspuns Câştigător
| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Cand un baiat te priveste in ochi inseamna ca recunoaste ca te place sau vrea sa te enerveze (daca si zambeste). Dar si a doua varianta inseamna tot ca te place!

| buttercoree a răspuns (pentru CLDaraBomMinzy):

Nu chiar happy
si eu am un tip in clasa, cam tampit
care sa uita mereu in ochii mei si se uita atent o.o
si sunt sigura ca nu ma place!

| CLDaraBomMinzy a răspuns (pentru buttercoree):

Dca e prost e evident ca din prostie. :]]

| PartyLoll explică (pentru CLDaraBomMinzy):

laughing)

8 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Cand un baiat te priveste in ochi inseamna ca se uita la tine. Tuturor ni se intampla sa facem contact vizual cu alte persoane tot timpul. Nu trebuie sa te ambalezi, sa pui o intrebare pe TPU sperand ca se va gasi un/o pupincurista care sa „joace precum ii canti" si sa iti spuna ceea ce vrei auzi pentru o funda amarata si inutila.
Nu inseamna neaparat ca te place. Ar putea la fel de bine sa te priveasca in ochi, sa zambeasaca si sa se gandeasca „Ha, ha, ha, oare cand o sa isi dea seama asta ca are slitul deschis?","Pff, ce seamana cu aia ce s-a imbatat atunci la petrecere si a picat peste masa cu prajituri!", etc. etc.
Daca ai da mai multe detalii, despre cum se poarta cu tine, poate ca am putea trage concluzia ca te place. Gandeste-te si tu cati baieti ai privit in ochi de-a lungul timpului.ti-a placut de fiecare dintre ei?

Grow up!

| Ana_4223 a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Sunt de-acord cu tine si de asta °me gusta° raspunsul taulaughing)

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Ana_4223):

Multumesc.
Cred ca trebuie si o doza de adevar din cand in cand.

| Ana_4223 a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Stiu nu numai raspunsuri pentru acea funda

| nevermind3322 a răspuns:

Inseamna ca se uita la tine.