| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un baiat te priveste pe furis?

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ca: XR la puterea a 2=XY din care x la exilom patrat egal cu jumatate din XY la puterea a 3. cred. nu sunt sigur

| DNSK a răspuns (pentru DNSK):

Epsilon* din cauza vitezei

| Wøodenpints a răspuns:

Depinde.
Dacă are 45 de ani și te privește pe furiș dintr-o dubiță ruginită la 2 dimineața, poți să spui că n-ai avut noroc în viață.

| pietrean a răspuns:

Pot fi diverse motive:
-daca se uita in alta parte, decat in ochii tai, poate este ceva inneregula cu tinuta ta,
-daca se uita in ochii tai, incercand sa-ti smulga o privire adresata lui, inseamna ca...te place! Si cred ca la asa ceva te-ai referit, cand ai pus intrebarea.

| elyfel a răspuns:

Te place dar vreau ca tu sa nu vezi astawinking

| LoveYou7784 a răspuns:

Probabil te place dar ii e rusine sa iti zica pentru ca, crede ca tu nu simti nimic pentru el.

| Aiko1chin a răspuns:

Depinde cum te privește... Daca se uita frumos la tine, poate il atragi sau te place. Si daca te privește pe furia, inseamna ca daca te place, nu vrea ca tu sa stii acest lucru Funda?