| Darius1000 a întrebat:

Ce inseamna daca am canini ascutiti ca vampirii? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| aisha91 a răspuns:

Absolut nimic. la fel cum nu inseamna nimic daca o persoana are urechile mari (nu are nici o legatura cu elefantii) sau oamenii cu gatul un pic mai lung (nu au nici o legatura cu girafele).

5 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Trebuie să însemne ceva? Nu înseamnă nimic, dar după referirea la vampiri din întrebare şi vampirul din poza de profil, înseamnă că probabil îţi plac vampirii şi inventezi asemănări între tine şi ei.Cel mult înseamnă că eşti un mamifer nedezvoltat cu creier cât o aluna care încă foloseşte băţul pentru a scobi în muşuroaie de furnici.

| Holocaust a răspuns:

Că te-a afectat explozia din Cernobîl.

| LukaVocaloid a răspuns:

Nu inseamna nimic si eu ii am. big grin

| WweEdge a răspuns:

Nu inseamna nimic. Si eu ii am la fel.

| Dina10 a răspuns:

Inseamna ca mananci multa carne. Animalele carnivore au caninii ascutiti, iar cele ierbivore plati...deci.singura concluzie este ca preferi mai mult carnea in detrimentul altor alimente.