| criss06 a întrebat:

Ce inseamna daca il visez pe fostul prieten? M-am despartit de el de 5 luni dar uneori imi mai amintesc de el, de atunci nu am mai vorbit, iar despartirea nu a fost una frumoasa.si il tot visez ca ma suna, ca vrea sa ne impacam, ca vrea sa isi ceara iertare. Ce ar putea insemna? fundita:X

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca se va imtapla acelasi lucru si in realitate, ci pur si simplu te-ai gandit la el in ultimul timp sau ti-e dor de el.

1 răspuns:
| ARSSS a răspuns:

Ca mai tii mult la el si vrei sa se intoarca, iar daca visul se repeta de mai multe ori, esti disperatahee hee sry big grin