| Debbiee a întrebat:

Heii TPU! happy. Aseara am visat ca fostul prieten, dupa care am suferit mult.ma suna sa isi ceara scuze ca m-a facut sa sufar si imi spune ca vrea sa ne impacam straight face. ce inseamna asta`?! straight face.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Inseamna ca iti este dor de el,si ca ai vrea sa se intample asta, sau nu ai vrea, depinde de tine.

| Ralluuuuu a răspuns:

Te`ai gandit mult la el. poate chiar ai adormit cu gandul la el si ai visat cu el.happy
Sper ca te-am ajutat

| Iddi17 a răspuns:

Bunahappy

Daca l'ai visat se spune ca a adormit cu tine in gandhee hee.
Asta inseamna ca ii pare rau ca s-a despartit de tine, si chiar ar vrea sa fiti impreuna din nou.Dar, sa ai graija, el te poate folosi ca sa faca geloasa o alt prietena, dar nu cred ca este genul de baiatbig grin.

Sper ca te'am ajutatpuppy dog eyeslove struck