| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce inseamna daca iti mai apar in galerie la telefon poze pe care nu le ai facut tu? Ca de exemplu am si acum o poza din 19 noiembrie cum eram pe reddit, dar nu eu am facut poza... De ce o am atunci? Nu inteleg.

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic.
Asa fac toate galeriile de android, salveaza toate pozele pe care tu le-ai deschis si vizualizat, chiar daca nu le-ai facut tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Stiu, am inteles, doar cand deschizi anumite articole online, sau vezi anumite imagini pe diverse publicatii, ori vezi o poza pe udeva, galeria ti le salveaza.
Si mie imi face la fel!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Patesti de acum... din cauza update-urilor telefonului.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Am observat si eu asta acum vreo 6 luni, dar nu ma deranjeaza deloc.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu se aude nimic

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Pai cine sa-ti faca rau, cu telefonul ta?
Ca de la atata lucru nu te omoara nimeni laughing

| dullcat a răspuns:

Inseamna ca le-ai salvat/facut capturi de ecran fara sa iti dai seama.La cat de greu de cap esti tu, stai linistit caci nu te targeteaza niciun hacker.

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Atunci poate s-au salvat automat de pe whatsapp?

Răspuns utilizator avertizat
| Hyperion7 a răspuns:

Posibil sa le faci fara sa îți dai seama

Răspuns utilizator avertizat