| Achimescu_Andrei_1999 a întrebat:

Ce inseamna daca o prietena iti spune ca mananca portocale dar de fapt mananca mandarine urgent

23 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Inseamna ca tanti de la magazin i-a dat teapa

| darrio2007 a răspuns:

Te verifica pe tine sa vada daca stii sa faci diferenta dintre ele. Daca nu i-ai spus nimic, s-a lamurit ca nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate nu cunoaste diferenta dintre portocala si mandarina!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Felicitari tocmai ai castigat premiul pentru cea mai tampita intrebare pus luna asta pe TPU

| T0T a răspuns:

Înseamnă că nu face diferența dintre mandarine și portocale.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Așa credeam și eu laughing

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Cine ești tu?

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Eu sunt Evelyn, încântată de cunoștință, blondule big grin

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Nu te cunosc. Hai Pha.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Nu vrei să ne cunoaștem?

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Nu vreau.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Hai să fim serioși. Tu chiar ești supărat?

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Fii serioasă cu altcineva.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Bere, sau de ce te porți așa? laughing

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Nu am băut bere în seara asta. Cum vrei să mă port cu o persoană care nu mă place?

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Am zis că te plac și tu ai spus că poate o să-ți treacă supărarea și de asta mi-am retras iar cuvintele laughing fii sigur, dacă nu îmi erai simpatic nu mai voiam să conversez așa.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Să îți fie simpatic altul. Ți-ai retras cuvintele, retrase să rămână. Cum am zis, nu te cunosc.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Înțeleg. Scuze că mi-am făcut impresii greșite.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Pa.

| GreenVoid a răspuns:

Ca i mincinoasa.

| mbncf a răspuns:

Că nu știe să facă diferența dintre portocale și mandarine.

| blackPug97 a răspuns:

Inseamna ca ori nu era atenta ce spune, ori nu face diferenta.

| versatile a răspuns:

Se numeste teapa nai mai loat pana acum teapa? Fortza steaua forta steaua hey hey hey