| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă daca visez de mai mult de un an un băiat aproape în fiecare seara, acest băiat este colegul meu, iar de 8 luni a început sa îmi placa de el, si sentimentele au aparut brusc, cu câteva luni înainte sa îmi placa de el am visat ca ne sarutam... Știu ca acum poate îl visez ca ma gândesc des la el, dar mi se pare ciudat ca îl visam atât de des și înainte, când nu ma gândeam deloc la el. Voi ce credeți despre asta?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai pe nimeni si singurul pe care ti s-a pus pata este el. Comunicati mai mult si poate ca se va infiripa ceva intre voi.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Ce vârstă ai? El ce vârstă are? Vă înțelegeți bine, vă ajutați între voi, etc?

| DenisaDeny2008 a răspuns (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

Amândoi avem 17 ani, ne înțelegem destul de bine, dar nu prea vorbim foarte mult

| Alina0124 a răspuns:

Probabil, atunci când nu te gândeai la el, dar îl visai, cel mai sigur el se gândea. Subconstientul tău acționează prin vise, astfel ajungi să îl visezi în ipostaze apropiate de tine pentru că asta îți dorești.