| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce inseamna de obicei daca o fata rade sau zambeste si spune ''ooooo'' dupa ce-i arata un baiat penisul?

55 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Vaginul femeii cand se excita se poate dilata enorm, putand primi cu usurinta si un penis de 20 de cm.
sa nu uiatm ca la nastere se dilata chiar mai mult, odata ce iese copilul cu totul.
Partea faina este ca vaginul este puternic muscularizat si acesta revine la forma initiala, chiar si dupa o nastere (sau chiar mai multe).

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Tu și alți băieți sau bărbați nu înțelegeți ceva
- un bărbat ca ăla din poză nu face sex cu femei sub un anumit nivel - frumusețe, înălțime
Nu contează vaginul pentru un bărbat ca ăla din poză - contează femeia să fie frumoasă ca el.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Depinde cine ti-a spus asta.

Trebuie tu sa fii realist si sa o masori corect, daca este 10cm sau mai mica atunci este micropenis... unul mediu este de 15-17 cm si unul mare de 18-20cm, tu stii cel mai bine unde sa-l incadrezi.

| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Dacă ești ca ăla din poză și ai 16 cm ai aceleași femei ca ăla care o are de aproape 20 cm.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

De la 16 - 17 ani începi să îți modelezi corpul ca de la 20 de ani să arăți ca ăla din poză dacă vrei femei frumoase și multe.

| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Mai pune multe pentru femeile frumoase

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Să fi înalt dar nu gras, cam ca ăsta și să te menți așa mulți ani.
https://camasibarbatitop.files.wordpress.com/......de-lux.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Să nu ai burtă că aia crește repede.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ati ajuns in punctul ala nu mai conteaza ce zice...

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce nu o intrebi direct pe ea? E asa de greu? O intrebi daca a fost multumita, ce ar mai prefera, ce si-ar dori sa faci diferit, astfel incat apoi sa stii cum sa procedezi data viitoare.Valabil si pentru tine, ii pui aceleasi intrebari.Se numeste comunicare. Daca nu aveti curajul inseamna ca nu trebuia sa ajungeti in acest punct de la bun inceput.

| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca nu se vede nimic.

| Fonk a răspuns:

Isi face imaginati cum o cu scula

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Tu nu ai habar de dimensiunea medie prin Europa de Est...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

15-17 e peste medie, si tu ai o problema la cap din ce vad ca debitezi pe aici.