| S3S3an a întrebat:

Ce inseamna familia pentru voi?

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Bunawinking
Familia inseamna cel mai frumos lucru de pe pamant. Inseamna iubire,sprijin, caldura, pace sufleteasca happy
Familia ne e mereu aproape in orice situatie, in special parintii care au pentru noi copiii, o dragoste neconditionata! Inseamna TOTUL happy

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Familia inseamna grupul ala de persoane care te ingrijesc de mic, apoi trec pe locul 2, pentru ca vine alt grup de persoane, iubita si copilul tau, pe care trebuie sa-i ingrijesti.
"Cel mai frumos lucru, cel mai minunat" etc, variaza, depinde de familie.

| iöиi a răspuns:

Totul.

| zurick a răspuns:

Locul in cere poti sa ma lovesti cel mai tare daca-i aduci in discutie spunand ca eu nu fac nimic

| Malinutza99 a răspuns:

Familia... se spune ca familia este primul grup social in care intram de cand e nastem, dar pentru mine familia e mai mult de atat. Pentru mine familia este singura care tine la tine cu adevarat, te iubeste neconditionat si nu lasa balta. Familia e cea care iti da sfaturi, te ajuta sa iesi din necazuri, iar celor din familia ta le poti spune orice. Asta e familia... si nu conteaza daca familia ta are milioane in conturi sau doar un amarat de salariu, tu trebuie sa ii iubesti oricum. O ai buna! Pa pa!

P.S. Dar, pentru tine ce inseamna familia?