| OanaVlad a întrebat:

Ce inseamna ipotent?

Răspuns Câştigător
| saby26 a răspuns:

In primul rand nu se zice ipotent ci impotent, adica unul care nu i se scoala are probleme de erectie si nici nu poate face copii

| cristi32 a răspuns (pentru saby26):

Si cum se poate vindeca

| saby26 a răspuns (pentru cristi32):

Nu se vindeca doar se amelioreaza cu pastile sa poti avea erectie.stii tu viagra sau altele ca au aparut acum tot felul de pastile pentru erectie

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

4. IMPOT'EN//T ~tă (~ţi, ~te) 1) Care nu are putere; lipsit de vigoare; fără putere; neputincios. 2) (despre bărbaţi) Care nu este apt de a săvârsi un act sexual. /

| Marynna a răspuns:

Este IMPOTENT nu 'ipotent'. Impotent este acela care nu poate sa faca un anumit lucru[atunci cand unii iti zic la baza 'esti impotent!' vor sa zica ca nu poti face sex, dar cuvantul impotent nu se foloseste numai pentru asa ceva on the phone

| adyy33 a răspuns:

Doamne da prost mai eti

| BananaUcigasa a răspuns:

Probabil iMpotent si inseamna un barbat caruia nu i se mai scoala