| Fiction a întrebat:

Ce inseamna iubirea pentru voi? Cum o definiti? Dar viata?(nu vreau raspunsuri stupide)

2 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Iubirea e acel sentiment bazat in primul rand pe incredere e ceva de nedescris e un sentiment puternic, Iar viata e ceva unic ce nu poate fi schimbat cu nimic in lume, poti sa o simti dar nu o poti controla, totul vine de la sinewinking

| Ge0 a răspuns:

Iubire=cel mai frum sentiment, nu poate fi inlocuit niciodata/chiar daca vrem chiar daca nu vrem.el exista si apare cand nu ne asteptam.viata=un cadou prmit la nastere\fie frumos, fie urat.in general viata e simpla dar noi ne`o complicamwinking