| anonim_2681 a întrebat:

Ce inseamna libertatea pentru voi?

5 răspunsuri:
| niku93 a răspuns:

Sa fiu stapan pe viata mea, sa nu ia altii decizi pentru mine.sa spun ce vreau, sa ajung unde vreau, sa fac ce vreau si asta doresc tuturor...pana in momentul in care libertatea altora e mai importana decat libertatea mea si vice versa

| xKaяikatuяix a răspuns:

Pt. minee libertatea inseamnaa FreeDomm love struckx.
Poti face ce vrei fara sa-ti zice cineva ca nu-i binee, sa nu te mai intrerupaa parintii sau alti oamenii happy, etc.
Mi-as dori sa am mai multa libertate decat am acum straight face!

| DidiR19 a răspuns:

Pentru mine libertatea inseamna sa pot sa zambesc din tot sufletul.sa pot sa plang cu lacrimi de crocodil atunci cand nu mai pot! Libertatea este pentru mine o noua zi, plina de viata si aventura. Ma simt libera atunci cand pot sa imi creez o lume a mea. plina de culoare, lumea mea roz, unde pot sa fiu cine vreau eu, sa imi imaginez ce vreau eu. sa traiesc dupa propriile mele reguli! Pentru mine libertatea inseamna acel moment cand nu mi-e frica de nimeni si nimic!

| Simoo14 a răspuns:

Pentru mine libertatea inseamna viata.Inseamna totul, mai ales ca mie imi place sa fiu independentabig grin; x

| BloomyxD a răspuns:

Libertatea pentru mine inseamna sa fac ce vreau, fara a fi intrerupta de nimeni. Sa-mi traiesc viata, sa ma distrez, sa uit de probleme love struck. Asta inseamna libertate pentru minebatting eyelashes