| Antrax a întrebat:

Ce inseamna pentru voi persoana misterioasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este o persoană care se lasă greu cunoscută, dezvăluită, abordabilă, liniştită, retrasă (stă în umbră).
Pa, pa.

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

O persoana care nu isi arata sentimentele in fata oricui, care nu spune multe despre el, care lasa in urma lui o aura de mister.Imi plac oamenii astia... te fac sa iti doresti sa ii cunosti si sa le fii aproapebig grin.

nony
| nony a răspuns:

Nu stii?! singurele persoane neintelese si misterioase suuuuuuuunt :
EMOOOOOOO rolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

@Furni tu crezi ca eu ma joc cu lame? hmm ma subestimezi, eu sunt la categoria grea, cu topoare.sabii,dar nu pentru a ma taia.ci a mutila creierele altor persoanewinking.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Opersoana este misterioasa deoarece traeste in anonimat.

| Ana a răspuns:

O persoana care are secrete fata d tine

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

O persoana despre care nu stii mare lucru, nu pentru ca nu te-ar interesa, ci pentru ca ea insasi nu se dezvaluie. Si bine face...parerea mea.

| antonius74 a răspuns:

O persoana care are secrete de baza fata de mine (adica nu-mi zice lucruri care in mod normal trebuie sa le stiu ca sa am incredere in ea)

| Betty18 a răspuns:

O persoane care imi starneste curiozitatea

succes

| bugmafia a răspuns:

O persoana despre care nu sti nimic si are un comportament necunoscut si tot ce face e un mister

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... o persoana despre care nu se stie mare lucru, care nu prea vorbeste despre ea, care pare sa aiba multe secrete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

orice persoana e misterioasa in felul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic? Si tu esti misterios pentru mine, nony. Sa te clasific dupa cum zici tu? Lame ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sabia si toporul tot lame sunt. Si mutilarea e neconstructiva. Ca-z (oare stii?)doar de aia ne zbatem aici pe TPU, nu?