| Miha_Georgi_1997 a întrebat:

As vrea sa va intreb ce inseamna atunci cand o persoana spune ca arati misterios, o persoana misterioasa. Mi-sa inamplat de multe ori ca unele persoane sa imi spuna ca sunt o persoana misterioasa dar niciodata nu m-a interesat sa aflu ce au vrut sa spuna acele persoane. Adevarul este ca nici eu nu ma cunosc pe mine insumi dar as vrea sa aflu parerile voastre. happy

Răspuns Câştigător
| AleisterHN a răspuns:

Este un lucru des întâlnit la femei să fie numite sibiline, în general de bărbaţi, având în vedere că între ele există o repulsie continuă. Se nasc cu o enigmă a lor de care nici ele nu sunt conştiente, ori aceasta se află în stare latentă, aşteptând momentul oportun pentru a li se revela.

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Inseamna ca oamenii nu stiu ce vrei cu adevarat, te schimbi ca vremea sau esti secretoasa, retrasa, nu vorbesti mult.

| Miha_Georgi_1997 explică (pentru AtateaConditii):

Nu vorbesc mult dar sunt directa dar nu sunt asa serioasa stiu de gluma, stiu sa glumesc si secretoasa unele lucruri trebuie tinute in secret.

| AtateaConditii a răspuns (pentru Miha_Georgi_1997):

Esti misterioasa clar.