| DonarisDona a întrebat:

Ce inseamna pentru voi prietenia? >:

Răspuns Câştigător
| PreaTareღ a răspuns:

"Prietenia" pentru mine este un proces de intamplari pe care le facem eu si prietenii mei, noi suntem uniti ne ajutam unul pe altu'.
Precum si zicala de la site : Toti pentrul unu. si unu pentru toti happy

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Eu nu mai cred in prieteni pana la urma toti sunt falsi si daca i intinzi mana tio ia cu totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...am doar un singur prieten, iar restul doar amici. Exista prietenia adevărată, dar o întâlnești greu.Multi te barfesc pe la spate, dar nu trebuie bagati in seama, sa faca ce vor. Am un prieten si imi ajunge, nu trebuie mai mult.

| Coso_Cosmin_1994 a răspuns:

Prietenia poate insemna multe, depinde cum ii consideri tu, poti sa ai 1000 de prieteni si doar 10 sa fie adevarati, restul amici, prieten e acela care a fost langa tine si la bine si la greu, care a fost la tine in casa, care iti cunoaste parinti, care te suna cand are o problema sau are nevoie de un sfat, care iti cunoaste toate defectele, acela e prieten, Restu sunt amici!