| angelBlack00 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi un prieten adevarat? cel mai sincer raspuns ( si propriu, nu de pe net) primeste funda.

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

In primul rand nu te lua dupa altii care zic ca nu exista! Exista, dar mai rar! Pai un prieten adevarat este acea persoana iti este alaturi si la bine si la rau, se bucura pentru tine si e gata sa-ti sara in ajutor cand ai nevoie! Nu te critica, si icerca sa te ajute cu un sfat(atunci cand e cazu)+critici constructive atunci cand este cazul.

2 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Din pacate nu exista asa ceva, astea-s vise, vise!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Un prieten care este langa mine si la bine si la rau, sincer si cam atat.Din pacate multi sunt falsi, dar exista si prieteni adevarati! happy