| Andreea6947 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi persoana iubita? Si ce ati face pentru ea/el? Cel mai frumos si mai sincer raspuns primeste funda. big grin

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Ți-aș scrie, da nu mi-ar ajunge spațiul.

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Pentru mine ar fi totul, chiar daca as gresi, e mai bine sa te pui pe tine pe primul plan, dar, uneori mai imi scapa asta. Daca tu nu te iubesti, cum sa te iubeasca altcineva?
Pe scurt cealalta jumatate care ma completeaza, daca e trist, si eu sunt trista, daca e vesel si eu sunt vesela, de ce? Pentru ca e jumatatea mea si am aceleasi trairi ca si el.

| fqwaf a răspuns:

Pentru mine persoana iubita este peroana cu care ma inveselesc de fiecare data cand o vad, as face orice pentru ea ca sa ii fie bine, persoana cu care ma simt eu insumi...

| devor a răspuns:

Ti-as scrie ce as face da' nu am loc aici