| Mimmiy a întrebat:

Ce insemna atunci cand un baiat ma priveste insistent? il cunosc din vara dar niciodata nu am vb,am avut de cateva ori eye contact, si are momente in care se uita la mine cu o privire pierduta, parca m'ar manca laughing dat tot zice ca nu ii place de nimeni

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Te place, dar e timid. Cand il vezi ca te priveste, zambeste-i, priveste-l in ochi, intreaba-l daca vrea sa iti spuna ceva. Poate se hotaraste sa iti spuna ce are pe suflet happy

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ii place de tine, te admira, te adora.Si da te analizeaza din toate punctele de vedere, poate chiar te compara cu o iubita imaginara, motivatia fiind cat se poate de simpla.Mai mult ca sigur isi imagineaza scenarii cu fantezii sexuale avute cu tine.Imi dau seama ca te simti oarecum tulburata dar de fapt ar trebui sa te simti magulita in adancul sufletului tau.Pentru foarte multe fete este un sentiment care provoaca placere cand se stie dorita si admirata sau chiar "infulecata".Te place si inca mult prea tare, chiar daca nu o recunoaste.

| JokerDeaD a răspuns:

De ce nu-l intrebi?

| Mimmiy explică (pentru JokerDeaD):

Pentru ca nu am vorbit niciodata cu el

| JokerDeaD a răspuns (pentru Mimmiy):

Nu am idei, mai asteapta, oricum sa nu faci tu primul pas. Doar in cazul in care el se mai da pe langa tine, arata-i ca si tu il placi, razi la glumele lui, zambeste mereu ( cred ca e cea mai buna arma a fetelor ), parerea mea. Nu mai stiu ce sa zic, mai spune-ne cum sa mai comportat cu tine big grin

| Mimmiy explică (pentru JokerDeaD):

Faza e ca azi am aflat de la o buna prietena ca l-a vazut blimbandu-se cu o fata, iar fata il tinea de brat, chiar nu stiu ce sa cred si ce sa fac.Dar parca vad..cu sau fara prietena tot cu ochii pe mine sta la scoala, ca fata e de alt liceu.

| LFP a răspuns:

Pai poate ca ii place de tine si nu vrea sa recunoasca sau poate nu te suporta laughing)